Podmínky pronájmu

Děkujeme za zájem o trénink v naší hale.


Po označení termínu vám v emailu přijdou podklady k platbě pronájmu - platí se předem. Zarezervováním termínu a jeho zaplacením souhlasíte s podmínkami provozu v ABS Aréně.

 

Pokud jste u nás nebyli, věnujte pozornost Provoznímu řádu, který najdete zde - https://abs-arena.dogres.cz/pages/46

 

V hale je přísně zakázáno venčení/značkování psů - věnujte tomu pozornost a nenechte své psy bez dohledu volně pobíhat po hale. Za každou nehodu je vybírána pokuta ve výši 200,- Kč (platí se do kasičky/prasátka na stole u stromečku) - a dané místo je třeba vyčistit dle pokynů a k tomu určenými prostředky. Kdo tak neučiní (neuklidí, nezaplatí pokutu), zaplatí poplatek 1.000,- Kč.

 

Součástí pronájmu je velká tréninková plocha vč. agility vybavení. Překážky je třeba po place PŘENÁŠET - nesmí se tahat po zemi! - a s kladinou a áčkem je možné manipulovat jen po předchozí domluvě. Pohyb po dalších prostorách haly, přilehlých prostor a okolí je zakázán. Další vybavení - na obedience či dogfitness - nejsou součástí hlavního pronájmu, je možné si je doobjednat při rezervaci termínu. Trénovat nosework mimo vypsané ABS tréninky není v hale povoleno.

 

ELEKTRONICKÉ TARGETY & ODMĚŇOVAČ

Spolu s rezervací termínu si můžete zapůjčit vybavení k nácviku sbíhaných zón - 3 ks elektronických targetů (50x30cm, 30x30cm, 75x50 cm), k nim patří 2 ks zvukových modulů, dále dálkový odměňovač treat&train s ovladačem a s dálkovým modulem na připojení k targetu. U veškerého vybavení platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ VYNÁŠENÍ Z HALY! Je nutné dodržovat daná pravidla pro správné zacházení (obdržíte při první návštěvě). Jakékoliv poškození vzniklé z nedbalosti nebo vlivem špatného zacházení je nájemce povinen nahlásit a uhradit vzniklou škodu.

 

V hale je varná konev, hrníčky, káva a čaj, je možné vše využít za dobrovolný příspěvek. Po použití je třeba vytáhnout varnou konev ze zásuvky a použité nádobí po sobě opláchnout a vrátit na místo.

Stejně tak je možné využít přistavené mobilní WC, ve kterém také žádám o dodržování čistoty.

 

V hale jsou po stranách lavice, na kterých můžete mít odložené věci či sedět, z druhé strany jsou kolem parkuru židle. Pro psy jsou k dispozici 4 klece a 3 lehátka, je nutné si do nich vzít vlastní pelíšky a chovat se k nim slušně :-)

 

V hale je funkční kotel na tuhá paliva (dřevo). Pokud si budete chtít při tréninku/intenzivce zatopit, doobjednejte si topení při rezervaci termínu.

 

Za provoz v hale a dodržování Provozního řádu a těchto pravidel zodpovídá osoba, která si halu pronajala - po této osobě bude v případě potřeby vymáhána náhrada škody.

 

Vím, že to na úvod může vypadat přísně, provozovat halu je velmi náročné a chceme, aby sloužila co nejdéle k co největší spokojenosti. Lidé, kteří naše pravidla dodržují, jsou v ABS Aréně vždy vítáni.

 

Bára Sajdoková
ABS tým